Dzięki ciągłemu intensywnemu nadzorowi i kontroli nad własnymi poczynaniami, firma MEDICAL BETA osiąga najwyższą jakość świadczonych usług medycznych.

W naszej firmie wdrażane są procedury, które mają za zadanie ściśle normować postępowanie lekarzy i ujednolicić proces diagnostyczno - terapeutyczny, zgodnie z powszechnie akceptowaną na świecie wiedzą medyczną.

Lekarze MEDICAL BETA są zobowiązani do stałego uzupełniania swojej wiedzy i rozwijania umiejętności na szkoleniach i kursach specjalistycznych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:


MEDICAL BETA Sp.Z.o.o
Zakład Opieki Zdrowotnej
Koszalin, ul. H.Modrzejewskiej 15
Koszalin, ul. H.Modrzejewskiej 4

Rejestracja ogólna:
Tel.: (94) 34-11-049
Tel / fax : (94) 34-10-935
Tel: +48 604 549 478

E-mail: biuro@medicalbeta.pl

pogotowie ratunkowe koszalin

SPECJALISTYCZNA OPIEKA MEDYCZNA

linia

W naszej placówce możemy zorganizować konsultacje specjalistyczne:

  • neurologa, laryngologa, dermatologa, chirurga, ortopedy, urologa, gastrologa, diabetologa, lekarza chorób wewnętrznych, lekarza rehabilitacji

W placówkach współpracujących:

  • okulisty, okulisty dziecięcego, kardiologa, endokrynologa, ginekologa, alergologa, psychiatry, reumatologa, pulmunologa i inne

Wizyty u powyższych lekarzy są pełnopłatne i nie wymagają skierowania od lekarza pierwszego kontaktu. Pacjent , który podejmuje decyzję o leczeniu prywatnym , musi być świadomy , że diagnostyka w zakresie zleconym przez lekarza , nie mającego kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia jest również w pełni płatna. Oznacza to , że wszystkie badania pacjent musi pokryć z własnej kieszeni.